Kancelaria Adwokacka Paweł Odolecki

O kancelarii

Właścicielem Kancelarii jest Adwokat Paweł Odolecki. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

W latach 2006-2016 pracował w Sądzie Rejonowym w Ełku jako asystent sędziów. Zdobył w tym okresie ogromne doświadczenie w rozpoznawaniu spraw z zakresu m.in. prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i prawa pracy. Poznał sposób funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości od środka. W praktyce nabył umiejętności skupiania się na najistotniejszych kwestiach. Wszystko to gwarantuje skuteczność nieosiągalną dla innych.

Państwowy egzamin adwokacki złożył przed Okręgową Radą Adwokacką w Białymstoku uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata.

Korzystając z usług Kancelarii mogą Państwo liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Usługi prawne wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i poszanowaniem zasad etyki adwokackiej.

Klienci Kancelarii mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz podjęcie wszystkich możliwych działań mających na celu ochronę ich interesów.

Klienci Kancelarii Adwokata Pawła Odoleckiego mają gwarancję bardzo atrakcyjnych i czytelnych sposobów rozliczeń, dopasowanych do charakteru sprawy oraz potrzeb i oczekiwań. Wbrew powszechnym opiniom usługi prawne wcale nie muszą być drogie.

Powrót do góry